Sayfalar

19 Eylül 2011 Pazartesi

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer kimdir?


Recep Tayyip in seçtiği parlak insanlardan bir tanesi... Milli Eğitim bakanı şimdi.Laiklik ve Atatürk ü severmi sizce.
Sözlerine bakalım anlayalım..

"Cumhuriyetin modasi geçti. Cumhuriyet, laiklik ve milliyetçilik ilkelerini dini temelde yeniden yorumlamalıyız. Dini bir parti iktidara geldiğinde kadroları değiştirmekle yetinmez. Başarılı olmak için mekanizmayı değiştirmek gerekir. Cezayir gibi ülkelerde mekanizma değiştirilmediği için başarılı olunamadı. Başarılı olmak için merkezi otoriteyi dağıtmak gerekir"

Başbakan kendisine " gel bakan ol ve bu düşüncelrini uygula " demiştir ve o da uyguluyor...

En son ne yapmış..

32 birim 17’ye indirildi, bakanlık tüm yöneticileri görevden aldı. Bakanlığın “Atatürk milliyetçiliğine bağlı vatandaş yetiştirme ve “Milli Güvenlik Siyaseti’ne bağlı olma” kuralı kaldırıldı

------------------------
Atatürk milliyetçiliği ve Milli güvenlik siyasetinden neden rahatsız bu imamlar...? Kuran ve hz.Muhammed yolundan gitmediklerini de biliyoruz..Tek yol kalıyor ...Türkiyeyi parçalayacak azınlıklara ,ırklara bölecek çalışmaları yapıyorlar.
Neden bu kadar nefret ediyorlar Atatürk ten.? Paylaşılmış yurdu kurtardı diye mi? Kuranı ve hadisleri Türkçeye çevirip halkı davarlıktan kurtarıp , dil devrimi ile hacı hocaların üzerinden silindir gibi geçip halka dinini kendin öğren dediği için mi? Emperyalistleri yendiği için mi? Atatürk sonrası bütün sömürge müslüman devletlerin peygamber sonrası gelen en büyük müslüman dedikleri Allah ın kılıcı adını taktıkları  Atatürkü örnek alıp bağımsızlıklarını kazandıkları için mi? 

Bir tek emperyalistler sevmemeli .....Haçlılar sevmemeli. Şerefsizler sevmemeli.  Hainler sevmemeli.
Ya % 50 kimi seviyor...!!!! 
Kuran ve Peygamber yolunda gitmiş özgürlük ve bağımsızlık timsali Atatürk ü mü... ondan nefret edenleri mi? “Kur'an'da, ima­na gel ki, iyi in­san ola­sın den­mi­yor; iyi in­san ol ki, ima­na ge­le­sin de­ni­yor.”
Begoviç


Hiç kimse, duymak istemeyen biri kadar sağır olamaz...
Shakespeare

İftira edenler ebediyen lanetlenmiştir.Ebedi melundurlar.Bu sözü işleyen tanıklığı artık kabul edilmez.(Kur'an)